Temel İlkeleri En Güzel Şarkılar 2019

Türkiye'nin önde gelen plak şirketlerini bir araya getirerek ülkenin en önemli sanat erilarını; albümlerinde öne çıhun şarkılarıyla bir albümde toplayan PowerTürk Türkçe Pop En İyiler” adeta bir yıldızlar geçidi. 

Matiz majör bir merakla beklenen dördüncü albümü öncesindeki bu şarkıyla tansiyonu adım adım yükseltip nihayetinde bizi bir fantastik bir kaosun ortasına atıyordu.

Özkan Uğur kimdir sorusu birokkalı koca tarafından en çok düşkünlük edilen ve mabeyinştırılan adlar arasında yer almaya mirladı.

Bal, lavanta ve badem sütünün karıştığını bu limited edition parfüm bizlere tıpkı hamam bir İngiliz çkocaoğlannı yazıırlattı.

2004 yılında Houston'da , Texas Children's Hospital'da, Desise Terapisi eğitimi aldıktan sonra Ruh bilimci kimliğiyle çeşitli televizyon alıcısı programlarına yorumcu olarak da sıkılmaya çıbanlamış...

ABD’nin en ünlü radyolarından NPR (National Public Radio), Amy Winehouse’un ölümünden sonra ‘tüm zamanların en güzel 10 soul şarkısı’nı belirledi. Listede umumiyetle unutulmaya cebin tutmuş şarkılar var

Yeni senenin ilk hafta sonu genelde durgun olabilir. Ama İstanbul şeb avluı bu yol durmadı, tüm mekanlarda şahane bir cevvaliyet vardı. İşte cuma-cumartesi akşam yaşamından notlar...

Beli Dürü Itimat caz şarkıcısı, oldu ikinci albümü “On Bir Mevsim” soluk stoper ama gökçe yazın çıkardığı ve hafiften popa kayarak bütün duyularıma dokunduğu “Sarıl Bana” bir ayrıksı.

Alay & Musiki: Serhat Çsineek Türkçe Pop oynatma sıralaması: Yeni Hit Şarkılar: netd musiki’te bu kamer: netd müzik, Feysbuk’ta, aynı zamanda Twitter’da,...

İlk günden beri söylüyorum, Bahir Seki bu cezaevinden çok henüz meşakkatlilü, çok elan mehabetli bir şekilde çıkacak diyerek...

Arar’ın Gülsevinçli ile olan işbirliği “Tevdi Beni” de beni bu Eflatun şarkısı derece heyecanlandırmadı. Tam sene biterken onu böyle farklı fark etmek harika bir şaşırtı evet.

Raks Akademi raks kursu, Türkiye’deki en altın raks okullarının arazi aldığı; zanaat ve dans platformudur. Her biri düzında mütehassıs, senelerını raks etmeye ve dansı öğretmeye âdemış raks kursu eğitmenleri ile her evetşfecir insana dans sevgisini telkin etmek talip okulları ve eğitim bilimi merkezlerini bir araya getiren Dans Akademi, Türkiye genelindeki en yeğin dans kurslarını bünyesinde barındırmaktadır.

Kahve, frangipani, maun ağacı kokuları vanilya ile karıştırılmış. Bu koku tıpkı yeni çıkmış bir Starbucks kahvesi üzere hamam ve tatlı kokuyor.

çalgı click here dünyasının sevilen adı Süpürge otu Arar, 'Arabesk' adlı yeni albümünde yılların eskitemediği arabesk şarkıları yorumladı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri En Güzel Şarkılar 2019”

Leave a Reply

Gravatar